Ayakkabı ve Çanta’da Doğru Seçim

Artık kişiliğimizin bir göstergesi olan Ayakkabı ve Çanta‘da doğru seçimler bizim görünüşümüzdeki güzelliği bir kat daha fazla arttırabilir.

Genellikle çanta modellerini o gün giydiğimiz kıyafetlere göre seçeriz. Bu konu bize elimizin altında çeşitli çanta modellerinin bulunmasında yarar olduğunu açık bir şekilde gösteriyor. Dikkat etmemiz gereken ilk nokta üstümüzdeki kıyafetin ve çantanın renginin bir ahenk şeklinde birbirlerini tamamlamış olmasıdır. Renk uyumunun yanında ekstra aksesuarlar ile birlikte bu uyumluluğu en uç noktaya ulaştırabiliriz. Örneğin; çanta üstünde yer alan taşlarla taşıdığımız kolyenin uyumlu olması o günkü stilimizin herkes tarafınca beğenme olasılığını arttıran bir durumdur.

Ayakkabı olarak da bu durum geçerlidir. Ayakkabının rengi kesinlikle üzerimizde kıyafetleri tamamlar neticesinde olması gerekmektedir. Öyle ki olumsuz bir renk oluşmasında arkadaşlarımızdan olumsuz yorumlar alabiliriz ve bu da moralimizin bozulacağı anlamına gelmektedir. Onun için bu uyuma çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında sportif giyinmiş isek sportif ayakkabı, eğer bir tuvalet giymiş isek kesinlikle topuklu ayakkabı giymeniz herkes tarafından bilinen bir kuraldır.

Reklamlar
Bu yazı Ayakkabı ve Çanta içinde yayınlandı ve , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s